مدیر اجرایی کمیته ورزشی نوادا در مورد متوقف کردن بازی رابی لالر و بن اسکرن صحبت کرد

Robbie-Lawler-med-bältet-1-1024x639

مدیر اجرایی کمیته ورزشی نوادا باب بنت (Bob Bennett) از تصمیم هرب دین برای متوقف کردن بازی دیشب بن اسکرن در مقابل رابی لالر در یو اف سی‌ ۲۳۵ پشتیبانی کرد. او در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی گفت:

اولویت ما سلامتی مبارزان است. ما قبل از شروع مسابقات داوران را آموزش داده و به آنها یاداوری می‌کنیم که به خاطر سلامتی ورزشکاران مسابقه را کمی‌ زودتر از آخرین مشت و لگدها به اتمام برسانند.

رابی یک جنگجوی فوق العاده است. مدت زیادیست که در این ورزش فعالیت داشته. او کاملا بیهوش شده بود و هرب دین تصمیم گرفت که بازی را متوقف کند که بلافاصله رابی بلند شد و خطاب به داور بازی گفت که چرا، مگر چه اتفاقی افتاده و اینکه قادر به ادامه مسابقه بود و صحبتی‌ با هم در این باره داشتند. البته کار رابی قابل ستایش است. او یک فایتر حرفه‌ای است و پس از تصمیم داور و صحبتی‌ که با هم داشتند، به حریف خود تبریک گفت و این پایان مسابقه بود. به عنوان رییس اجرایی و به نمایندگی از کمیسیون، هیچ کدام از ما مشکلی‌ با تصمیم داور نداشتیم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.