کامارو عثمان و تایرون وودلی محترمانه شمشیرشان را غلاف کردند

قهرمان جدید ولتر ویت یو اف سی در پیامی محترمانه از تایرون وودلی تشکر کرد. وودلی که پیش از رویاروییش با عثمان در کارت یو اف سی ۲۳۵ تابحال ۴ بار از کمربند قهرمانی خود دفاع کرده بود، دیروز در یک بازی یک طرفه به سود عثمان، کمربندش را به حریفش واگذار کرد.

پیش از این دیدار حریفان انتقادات زیادی از یکدیگر کرده بودند. با اینحال عثمان پس از این دیدار خیلی محترمانه از قهرمان سابق وزن ۷۷ کیلو تشکر کرد. وودلی نیز به نوبه خود برای قهرمان جدید آفریقایی آرزوی موفقیت کرد.

عثمان –  قهرمان وودلی، شما کاملا واقف هستید که من برای شما احترام زیادی قائل هستم. از اینکه این شانس را به من دادید، سپاسگزارم. این وقت من بود (قهرمان شدن).

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Champ @twooodley you know it’s nothing but respect from me. Thank you for giving me the opportunity. It was just my time. ? @allelbows

Ett inlägg delat av Kamaru Usman (@usman84kg)

وودلی در جواب نوشت.

تو برای برد آمدی، استراتژی بازیت را عالی انجام دادی. شب، شب تو بود. از قهرمانی لذت ببر و امیدوارم که دوباره با تو مبارزه کنم. خدا پشت و پناه تو و خانواده ات باشد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.