یو اف سی در حال تدارک نبردی بین جوزه آلدو و الکساندر ولکانووسکی

طبق گزارشی از فرح حنون، یو اف سی در فکر برگزاری مبارزه ای بین جوزه آلدو و الکساندر ولکانووسکی در تاریخ ۱۱ مه ۲۰۱۹ میباشد. این دیدار در شهر ریو دو ژانیرو و در کارت یو اف سی ۲۳۷ اجرا خواهد شد.

آلدو با ۹ دفاع از عنوان قهرمانی، کماکان بهترین پر وزن تاریخ یو اف سی محسوب میشود. او در دو بازی آخر خود، ۲ مدعی اصلی این وزنن، جرمی استیفنس و رناتو موییکانو را قاطعانه شکست داد و همچنان یکی از بهنرین های وزن ۶۶ کیلو بشمار میرود.

حریف او الکساندر ولکانووسکی، یکی از دیگر مدعیان این وزن است که در فکر آزمایش کردن قابلیت های خود در مقابل آلدو میباشد. ولکانووسکی در ۶ بازی خود در یو اف سی بدون شکست بوده، و در آخرین مسابقه اش چد مندز را از طریق ناک اوت فنی مغلوب کرد. او در دوران حرفه ای خود ۱۹ برد و یک باخت دارد، و بدون شک حریف سختی برای آلدو خواهد بود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.