تایرون وودلی: در تمام زمینه‌ها از عثمان بهتر هستم

تایرون وودلی پس از شکست خود در مقابل کامارو عثمان در یو اف سی‌ ۲۳۵ هنوز بر این باور است که فایتر بهتری نسبت به عثمان است. کامارو عثمان که پس از آن دیدار عنوان قهرمانی سبک وزن ویژه را از آن خود کرد با عملکرد خود بسیاری از هواداران این ورزش را شگفت زده کرد.

وودلی که در تمامی راندها از عثمان عقب بود پس از مسابقه در شو آریل هلوانی اظهار کرد که در مقایسه با عثمان، او فایتر بهتری است.

هنوز هم میگویم که همان حس قبل از بازی را دارم (که از عثمان در تمام زمینه‌ها بهتر است) و این یک واقعیت است، این یک واقعیت است که هم بوکس من ، هم کشتی‌ من و در حرکات انفجاری، عملکرد بهتری نسبت به او دارم. من فقط این کارها را آن شب انجام ندادم.

نمیخواهم توجیه کنم یا که حرفم را عوض کنم، هنوز همان باور را دارم و فکر می‌کنم که وقتی‌ دوباره در مقابل او قرار بگیرم، وقتی‌ تایرون وودلی (در فرم) را دوباره در قفس ببینید شما متوجه صحبت من خواهید شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.