آنتونی جانسون تنها برای نبرد با جان جونز به میادین باز میگردد

Anthony-Rumble-Johnson-1-1024x639

در یو اف سی‌ ۲۳۵ جان جونز با قاطیعت در مقابل آنتونی اسمیت از کمربند قهرمانی خود دفاع کرد. هوادارن اما خواهان دیدار جان جونز در مقابل آنتونی جانسون هستند و به نظر می‌رسد که احتمال وقوع این بازی وجود داشته باشد.

میان سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ آنتونی جانسون به یکی‌ از خطرناک‌ترین فایترهای سنگین وزن ویژه تبدیل شده بود. او پس از ناک اوت کردن الکساندر گوستافسون در دقیقه دو، در پی دیداری با جان جونز در یو اف سی‌ ۱۸۷ شد. این مسابقه اما با محرومیت سه ساله جان جونز، دستخوش تغییراتی شد و آنتونی جانسون با دنیل کورمیه در دو نوبت برای عنوان قهرمانی این وزن روبرو شد که در هر دو مسابقه شکست خورد. او پس از شکست دوم خود، دستکش‌هایش را آویزان کرد.

جانسون اما روز قبل در مصاحبه‌ای گفت:

تنها چیزی که باعث خواهد شد که به میادین بازگردم، تغییر وزن جان جونز به سنگین وزن است. و آن موقع وقتیست که من از بازنشستگی خود برگشته تا با جونز نبردی داشته باشم. او تنها کسی‌ است که می‌خواهم مسابقه‌ای را در مقابلش انجام دهم، زیرا پس از او رسما میگویم که آن کاری را که باید انجام میدادم را انجام دادم و ماموریت من به پایان می‌رسد. حتی اگر در مقابل او پیروز نشوم لااقل در مقابل بهترین بهترین‌ها به میدان رفته ام و با خیال آسوده شب‌ها به خواب خواهم رفت.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.