جونیور دوس سانتوس: دِریک لوییس زیاد حرف میزند

روز یکشنبه جونیور دوس سانتوس و دریک لوییس در سنگین وزنهای یو اف سی به دیدار هم میروند. در گفتگویی با کمبات، روزنامه برزیلی، دوس سانتوس در مورد این مسابقه صحبت کرد.

لوییس از قدرت بالایی برخوردار است و میتواند حریفانش را به راحتی ناک اوت کند. با اینحال او در مسابقات از لحاظ تکنیکی اشتباهات زیادی میکند. در مقابل او میبایست احتیات کرد. او زیاد حرف میزند و این کار را دوست دارد. ولی فرقی نمیکند که لوییس چه بگوید، او کتکش را خواهد خورد.

لوییس پیش از این اظهار کرد که دوس سانتوس ضعیف ترین حریف دوران حرفه ای اوست. قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی در ادامه گفت.

من همین الان هم استحقاق مبارزه برای فایت قهرمانی را دارم… با اینحال همه آنهایی را که در رده بندیها از من بالاتر هستند میبایست شکست دهم. یک یا دو برد دیگر مرا به اولین مدعی این وزن تبدیل میکند. من میخواهم با سخت ترین حریفان روبرو شوم، و مبارزه با لوییس موقعیت بسیار خوبی برای من خواهد بود. او در رده بندیها جای خوبی دارد و شکست دادن او مرا در جایگاه خوبی قرار میدهد.

لوییس در آخرین مسابقه خود با دنیک کورمیه روبرو شد و از طریق سابمیشن مسابقه را به حریفش واگزار کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.