بِنیل داریوش: آخرین برد، بار سنگینی را از دوشم برداشت

بنیل داریوش مبارز گل تپه ای مقیم آمریکا، امشب در کارت یو اف سی ویچیتا به مصاف درو دوبر میرود. در گفتگویی با خبرگزاری ام ام ای جانکی داریوش گفت که آخرین برد او که در مقابل تیاگو مویسس رقم خورد، بار سنگینی را از دوش او برداشته.

داریوش پیش از رویارویی با مویسس، ۲ شکست سنگین در مقابل ادسون باربوزا و الکسادر هرناندز داشت. با اینحال آخرین برد بنیل در بازی امشب کمک زیادی به وی خواهد کرد.

مربوط به این خبر
حریف بعدی بنیل داریوش مشخص شد

داریوش در رابطه با بازی امشب در مقابل دوبر صحبت کرد.

برد من در مقابل مویسس بار سنگینی را از دوشم برداشت. این حتی در نحوه برخورد من با دیگران نیز تاثیر گذاشت و من با شور و شوق با مردم صحبت میکردم….

من دوبر درو را میشناسم و او بچه خوبیست… اولین بار او را در باشگاه یو اف سی دیدم… او با یکی از هم تیمی های من هم پیش از این مبارزه کرده. درو فایتر خیلی خوبیست…

او همیشه به دنبال برگزاری مبارزات پر هیجانیست و من به این احترام میگذارم. ولی هدف من در یک مبارزه این است که حریفم را تمام کرده و بازی را کنترل کنم، و بازی حریفم را در همه زمینه ها قفل کنم….

درو دوبر حریف داریوش در مبارزه امشب، ۳ برد پیاپی به همراه دارد.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.