جونیور دوس سانتوس: براک لسنار لیاقت فایت قهرمانی را ندارد

پس از شکست دادن دریک لوییس در مسابقات امروز یو اف سی، جونیور سانتوس در مورد آینده دسته سنگین وزن یو اف سی صحبت کرد. قهرمان حال حاضر این وزن دنیل کورمیه که کماکان از یک مصدومیت رنج میبرد، در انتظار نبردی با ستاره کشتیکج آمریکایی براک لسنار میباشد.

مبارزه با لسنار به دلیل شهرت زیاد او در کشور آمریکا، درآمد زیادی را برای حریفان او، و حتی یو اف سی به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل مدعیان سنگین وزن یو اف سی، در صورت بازگشت لسنار شانس زیادی برای دریافت فایت قهرمانی ندارند.

لازم به ذکر است که لسنار در ۳ بازی آخر خود بدون برد بوده، و آخرین برد او ۹ سال پیش در مقابل شین کاروین رقم خورد.

دوس سانتوس با عبور کردن از دریک لوییس به دسته مدعیان سنگین وزن یو اف سی ملحق شد، و همراه با فرانسیس انگانو و استیپه میوچیچ در انتظار تصمیم یو اف سی در مورد حریف بعدی کورمیه میباشد.

من دوست دارم که مبارزه براک لسنار را دوباره ببینم. ولی نه برای فایت قهرمانی. او استحقاق رویارویی با کورمیه را در یک فایت قهرمانی ندارد…

او سالها از ورزش ام ام ای دور بوده و اجازه ندارد که یکراست فایت قهرمانی را دریافت کند… من متوجه هستم که دی سی (کورمیه) میخواهد قبل از بازنشستگی پول هنگفتی دریافت کند… ولی این نامردیست…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.