احتمال رویارویی نیت دیاز در مقابل دونالد سرونی

دونالد سرونی جواب توهین های هرناندز را با یک لگد داد

دونالد سرونی (کابوی) در تماسی با نیت دیاز در مورد بازی احتمالی‌ آنها سخن گفت. سرونی که پیشتر بارها از علاقه خود برای بازی در مقابل کانر مک گرگور سخن گفته بود با جواب منفی‌ دانا وایت، پرزیدنت این سازمان مواجه شد. دانا اما پس از کنسل شدن بازی این دو، به دنبال رقیبی در مقابل سرونی بوده و به نظر می‌رسد که سرونی در مکالمه‌ای با دیاز کار دانا را برای دیدار بعدی آسان کرد. سرونی در مصاحبه‌ای با برت اکاموتو از شبکه ‌ای اس پی‌ ان اشاره‌ای به مکالمه اش با دیاز داشت:

کابوی: نیت، کی‌ دعوا میکنی‌؟ (به مسابقات بر میگردی)

دیاز: یو اف سی‌ این کارو انجام میده نه من.

کابوی: فقط میگم بدونی، من با تو مسابقه میدم.

دیاز: ما در ۸۴ کیلو مسابقه بدیم، من دیگه حوصله وزن کم کردن ندارم

کابی: اوکی

 

این دو پیشتر در ماه دسامبر ۲۰۱۱ به مصاف هم رفته که پس از پایان مسابقه نیت دیاز با رای داوران برنده مسابقه شناخته شد و برد مهمی‌ را در مقابل سرونی که تا قبل از آن دیدار ۶ برد پیاپی را به همراه داشت، کسب کرد. آخرین بازی نیت دیاز به آگوست ۲۰۱۶ در مقابل کانر مک گرگور برمیگردد که او بازی را در مقابل این فایتر پر آوازه و با رای داوران واگذار کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.