پیشنهاد صلح مایکل بیسپینگ به خورخه ماسویدال

اختلاف خورخه ماسویدال و مایکل بیسپینگ خبر جدیدی نیست و ماسویدال بارها بیزاری خود را نسبت به قهرمان سابق میان وزن یو اف سی نشان داده.

ماسویدال بارها اظهار کرده که بیسپینگ فردی نژاد پرست (نسبت به مردمان آمریکای جنوبی)، و بی کلاس است. طبق گفته های ماسویدال، بیسپینگ وی را هنگامی که او همراه با خانواده اش بود، مورد بی احترامی قرار داد. اختلاف بیسپینگ با یوئل رومرو، دوست نزدیک ماسویدال نیز در این رابطه نقش بزرگی داشته است.

دقیقا پیش از شروع مسابقه یوئل رومرو و رابرت ویتیکر در یو اف سی ۲۱۳، بیسپنگ که قهرمان میان وزن یو اف سی بود، پرچم کشور کوبا را به به قصد کری خوانی پاره کرد. این مساله ماسویدال را به شدت ناراحت کرد و بیزاری او نسبت به بیسپینگ بیشتر شد.

ماسویدال بارها اظهار کرده که اگر روزی با بیسپینگ روبرو شود، به حساب وی خواهد رسید.

مربوط به این خبر
ماسویدال: اگر بیسپینگ را در لندن ببینم، یک سیلی محکم به او خواهم زد

خورخه ماسویدال که روز شنبه در شهر لندن به مصاف درن تیل میرود، به احتمال زیاد با قهرمان سابق بازنشسته یو اف سی روبرو خواهد شد. چرا که بیسپینگ به عنوان مفسر کانال ای اس پی ان در این رویداد شرکت میکند.

با اینحال بیسپینگ باز نشسته دیگر قصد مجادله ندارد، و اخیرا در پادکست خود به ماسویدال پیشنهاد سازش داد.

امیدوارم که ماسویدال را در لندن ببینم. اگر او را ببینم، از وی میخواهم که اختلافمان را حل کنیم… چرا که من او را شخصا نمیشناسم و او نیز شخصا نمیشناسد…

من دیگر اختلافی با ماسویدال ندارم. من تابحال هیچ مشکلی با او نداشته ام. جالب است که ببینیم برخورد او با من چگونه است….

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.