گوستافسون: اگر در مقابل اسمیت شکست بخورم، شاید دیگر بدرد این ورزش نخوردم

alexander Gustafsson

الکساندر گوستافسون در ۱ جون و در یو اف سی‌ استکهلم به مصاف آنتونی اسمیت میرود. هر دو فایتر در آخرین مسابقه خود و برای کسب عنوان قهرمانی با جان جونز روبرو شده که هر دو شکست خوردند. الکساندر گوستافسون ۳۲ ساله که در کشور خود به مصاف آنتونی اسمیت میرود در انتظار رقیبی آماده و در فرم میباشد. او روز دوشنبه و در برنامه ساعت‌ام ام‌ ای گفت:

او یک درنده است با دلی‌ بزرگ و مسابقات زیادی را پشت سر گذاشته. تیم خیلی‌ خوبی‌ از او حمایت میکنند و این یک چالش واقعیست. دلیل برگزاری این مسابقه هم این است که می‌خواهم خودم را به چالش بکشم. وقتی‌ او را شکست دادم در موقعیت بهتری قرار خواهم گرفت در رنکینگ. اگر نتوانم او را شکست دهم، اگر او مرا شکست دهد، پس احتمالا من دیگر این کاره نیستم و پس از آن فکری می‌کنم.

او در ادامه گفت:

او (اسمیت) در فرم است و حس او مانند من است. او که به تازگی باخته به دنبال این است تا ثابت کند که از آن چیزی که در بازی آخر خود به نمایش گذاشت بهتر است و در ادامه خواهان پیروزی است. پس بنابراین فکر می‌کنم که او در فرمی ایده ال به سر میبرد و آماده برای این دیدار است. او آماده نبرد در مقابل من است و برای برد به میدان میرود، من او را به خوبی‌ درک می‌کنم.

من نمیتوانم در مورد او قضاوت کنم، خود من به تازگی در مقابل جونز شکست خودم. او در آخرین دیدارش با دلی‌ بزرگ مسابقه را پیش گرفت و با وجود ضرباتی که متحمل شد از پا در نیامد، پس او یک جنگجوست و من برای این دیدار لحظه شماری می‌کنم تا مسابقه‌ای دیدنی‌ را برای هواداران رقم بزننیم.

گفتنی است که الکساندر گوستافسون تا به حال در این ارنا باختی را متحمل نشده است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.