خورخه ماسویدال: بن اسکرن ترسویی بیش نیست و یک بازی به رابی لالر بدهکار است

پس از کش و قوس‌های فراوان بن اسکرن موفق شد که به اولین برد خود در این سازمان دست یابد. او در یو اف سی‌ ۲۳۵ در مقابل رابی لالر از طریق بولداگ چک بازی را به اتمام رساند. عملکرد داور این بازی هرب دین (Herb Dean) اما واکنش‌هایی‌ را به همراه داشت. بن اسکرن اما پس از بردش بنظر می‌رسد که در فکر مسابقه‌ای در مقابل برنده ماسویدال و تیل باشد.

در هفته‌های اخیر درن تیل و اسکرن در شبکه‌های اجتماعی از خجالت هم در آمدند و درگیری لفظی بسیاری داشتند. در روزهای آخر اما ماسویدال نظرش را در مورد بن اسکرن بیان کرد. او گفت که عملکرد اسکرن به هیچ عنوان او را تحت تاثیر قرار نداد و به نظر او، بن اسکرن مسابقه دیگری را به رابی لالر بدهکار است.

او (بن اسکرن) یک هرزه کوچک است. او اسم مرا صدا زده؟ او اصلا کیست؟ هرب دین برد را به تو تقدیم کرد و تو دیگران را به چالش میکشی؟ در مقابل رابی لالر احترامی بدهکار هستی‌.

مثل یک مرد، مثل یک فایتر، از کاری که انجام میدهم حس غرور دارم، من در حین بازی کسی‌ را خفه می‌کنم، و یا فکر می‌کنم که او را خفه کردم، اما وقتی‌ در صحنه آهسته میبینم که حریفم با اشاره شست در صدد ادامه بازی است، با خود میگویم که نه من او را خفه نکردم. مثل یک مرد و با غرور خواهم گفت که دوباره این مسابقه را انجام میدهیم، مخصوصا پس از اینکه او با ضرباتش سر و صورت من را متلاشی کرد. بگذار دوباره مسابقه‌ای را برگزار کنیم چون من به هیچ عنوان او را خفه نکردم. در اول بگویم که من تا حالا کسی‌ را ندیدم که به این شکل از هوش برود. اما او آدم بسیار ترسوییست. ‘نه نه من دیگر نیستم، و جرات تکرار این را ندارم’. این شخصیت او را نشان میدهد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.