نظر درن تیل در مورد فایت عجیب بین عثمان و وودلی

تایرون وودلی در یو اف سی‌ ۲۲۸ موفق شد که تیل را در راند دو و از طریق سابمیشن شکست دهد ولی‌ پس از آن و در آخرین بازی خود در مقابل عثمان نتوانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و کمربند این وزن را از دست داد. درن تیل که شنبه شب در یو اف سی‌ لندن به مصاف ماسویدال میرود در مورد دو مسابقه آخر وودلی صحبت کرد. او در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری‌ام ام ‌ای جانکی داشت بر این باور بود که وودلی عملکردی متفاوت داشته است.

من به هیچ وجه قصد بی‌ احترامی به عثمان را ندارم – من حتی پس از پیروزیش به او پیام دادم و تبریک گفتم و گفتم برای مسابقه در مقابل او لحظه شماری می‌کنم. میدانم که او پیشتر به دنبال مسابقه‌ای با من بود، اما امروز این من هستم که به دنبال مسابقه‌ای در مقابل او هستم. باید بگویم که در مسابقه با وودلی به نظر میرسید که تیم آنها با رویه دیگری در مقابل من قرار گرفته بودند تا بازی آنها در مقابل عثمان.

تیل در مورد عملکرد متفاوت وودلی در دو مسابقه آخر گفت:

میدانم که او وقتی‌ با من مبارزه میکرد از من می‌ترسید. وقتی‌ شما در مقابل کسی‌ مثل من قرار میگیرید، باید بترسید. شما از توانایی‌ من با خبر هستید و او صراحتا این را گفت. آن ترس را حس کردم ولی‌ آن ترس به او انگیزه داد. او بسیار قوی بود، بسیار سریع و انفجاری.

عثمان عملکرد بسیار خوبی‌ داشت اما وودلی همان وودلی سابق نبود ولی او همچنان به عنوان یکی‌ از بهترین فایترها‌ی تاریخ، بازی را واگذار کرد. او فقط شباهتی با کسی‌ که قبلا او را میشناختیم نداشت، و این بدان معنی‌ نیست که عملکرد عثمان را نادیده بگیریم. او یک استراتژی عالی‌ داشت، اما آن یک مسابقه عجیب بود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.