امیر علی اکبری در مقابل شلتون گریوز در کارت ای سی ای ۹۳

amir alikbari

امیر علی اکبری امشب در شهر سن پترزبورگ به مصاف شلتون “قبرکن” گریوز میرود. این سومین بازی علی اکبری در ACA میباشد و بدون در نظر گرفتن این مسابقه او مدعی اصلی سنگین وزن های این سازمان بشمار میرود. با اینحال مبارز ایرانی با در هم شکستن گریوز میتواند قابلیت های خود را مجددا به مسئولان این سازمان نشان دهد.

حریف آمریکایی که ۷ برد پیاپی به همراه دارد، امشب اولین بازی خود را در سازمان روسی اجرا میکند. او در دوران حرفه ای خود هیچ مسابقه ای را از طریق تمام شدن (ناک اوت و سابمیشن) نباخته و هر ۳ شکست او از طریق رای داوران رقم خورده است. این نشان دهنده سر سختی حریف آمریکاییست.

علی اکبری در دوران حرفه ای خود فقط یک یک شکست دارد که در مقابل میرکو کرو کاپ در فینال رقابت های ریزین ۴ رقم خورد. پیروزی امیر در نبرد امروز وی را به اصلی ترین مدعی فایت قهرمانی بعدی تبدیل میکند.

قهرمان شدن در این سازمان روسی میتواند موقعیت های بسیار بهتری را برای علی اکبری محیی کند. سازمان های بزرگی مانند بلاتور و یو اف سی معمولا قهرمانان چنین سازمانهایی را جذب خود میکنند.

مبارزه امیر علی اکبری و شلتون گریوز ساعت ۷ شب به وقت ایران برگزار میشود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.