یو اف سی لندن: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

Masvidal Till

مسابقات این هفته یو اف سی در شهر لندن برگزار میشوند و در صدر این کارت یک مسابقه دیدنی بین درن تیل و خورخه ماسویدال در انتظار ما خواهد بود. در اولین بازی کارت یو اف سی لندن، ناد نریمانی مبارز ایرانی با مایک گراندی به میدان میرود.

طبق اظهارات درن تیل، اگر او موفق به ناک اوت کردن ماسویدال در راند اول نشود، وی از عملکرد خود راضی نخواهد بود. گوریل انگلیسی قصد دارد که با یک نمایش دیدنی باری دوباره به مدعیان اصلی وزن ولتر ویت یو اف سی بپیوندد. از طرفی دیگر ماسویدال، مبارز با تجربه کوبایی/آمریکایی نیز به دنبال محک زدن سی و سومین برد حرفه ایش میباشد. در هم شکستن تیل که در رده بندیهای ولتر ویت یو اف سی در پله سوم قرار دارد، ماسویدال را به یک مدعی اصلی در این وزن تبدیل میکند.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av UFC Europe (@ufceurope)


گونار نلسون ایسلندی در فایت کو مین این کارت به دیدار لیون ادواردز میرود. این دیدار نیز در وزن ولترویت اجرا میشود و حریفان دو نفر از بهترین مبارزان این وزن بشمار میروند.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av UFC Europe (@ufceurope)


مبارز ترک ولکان اوزدمیر در کارت اصلی با یک حریف بدون شکست روبرو میشود. دامینیک ریس در ۱۰ بازی حرفه ای خود کماکان بدون شکست بوده و به یکی از مبارزان شاخص سبک وزن سنگین یو اف سی تبدیل شده. این دیدار به احتمال بسیار زیاد با ناک اوت شدن یکی از حریفان رقم خواهد خورد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av UFC Europe (@ufceurope)

کارت اصلی: شنبه ساعت ۸:۳۰ شب وقت ایران. ساعت ۶:۰۰ شب به وقت اروپا

Darren Till vs. Jorge Masvidal
Leon Edwards vs. Gunnar Nelson
Volkan Oezdemir vs. Dominick Reyes
Jose Quinonez vs. Nathaniel Wood
Danny Roberts vs. Claudio Silva
Jack Marshman vs. John Phillips

کارت اصلی: شنبه ساعت ۱۱:۳۰ شب وقت ایران. ساعت ۹:۰۰ شب به وقت اروپا

Arnold Allen vs. Jordan Rinaldi
Marc Diakiese vs. Joseph Duffy
Nicolae Negumereanu vs. Saparbeg Safarov
Tom Breese vs. Ian Heinisch
Danny Henry vs. Dan Ige
Priscila Cachoeira vs. Molly McCann
Mike Grundy vs. Nad Narimani

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.