کانر مک گرگور بردش را دوباره به رخ مکس هالووی کشید – هالووی واکنش نشان داد

mcgregor holloway

کانر مک گرگور و مکس هالووی در سال ۲۰۱۳ با هم دیداری داشتند که پس از سه راند کانر مک گرگور برنده این بازی شناخته شد. پس از آن باخت مکس هالووی به ۱۳ برد پیاپی دست پیدا کرد و او در یو اف سی‌ ۲۳۶ در مقابل داستین پویریه به میدان میرود. او که در حال حاضر قهرمان پر وزن یو اف سی‌ است به دنبال عنوان قهرمانی سبک وزن و در تلاش برای دیداری با قهرمان این وزن یعنی‌ حبیب میباشد.

در سال‌های اخیر کانر بارها آن شکست را به هالووی یاد آوری کرده و به نظر می‌رسد که قصد تخریب روحیه او را دارد. کانر در آخرین توییت خود دوباره آن باخت را به رخ او کشید که این خبر واکنش مکس هالووی را به همراه داشت.

کانر: بازنده‌های مک گرگور!

راستی‌ عینک آفتابیت کدام گوری هست؟

مکس هالووی: مردم از خنده، آه تو اینجایی برادر من. خوشحالم که میبینم بهترین سالهای عمرتو (۲۰۱۳) امروز در بوستون مرور میکنی‌. ولی‌ اگر در مورد آن زمان صحبت کنیم اینو بخاطر بیار که من ۲۱ ساله بودم و تو ۲۵.

این منم در ۲۵ سالگی (عکس)

این تویی در ۲۱ سالگی (عکس)

دنیس هم مرا در آن تابستان شکست داد، پس اگر برای برد در مقابل مکس ۲۱ ساله نشان افتخار میدهند، تبریک، آن را با دنیس به اشتراک بگذار.

میدانی‌ من این نشان افتخار را با چه کسی‌ تقسیم می‌کنم؟ هیچکس. (عکس)

و این را بدان که من هم مکس ۲۱ ساله را شکست میدادم ولی‌ او را در دو راند تمام می‌کردم تا رباط صلیبی من پاره نشود (اشاره به زانوی کانر پس از بازی این دو).

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.