اظهارات ایجنت عثمان در مورد فایت قهرمانی در برابر ماسویدال و واکنش کولبی کاوینگتون

علی‌ عبدلعزیز ایجنت جنجالی عثمان، حبیب و بسیاری از فایترهای دیگر، در آخرین اظهار نظر خود در مورد قرار گرفتن ماسویدال در مقابل عثمان برای عنوان قهرمانی صحبت کرد.

تایرون وودلی قهرمان سابق سبک وزن ویژه در یو اف سی‌ ۲۳۵ و در مقابل عثمان کمربند خود را از دست داد. پس از آن دیدار دانا وایت پرزیدنت این سازمان اعلام کرد که مسابقه بعدی عثمان در مقابل کلبی کاوینگتون خواهد بود.

دیروز در توییتی برت اکاموتو خبرنگار خبرگزاری شبکه‌ ای اس پی‌ ان صحبتهای علی‌ عبدلعزیز را منتشر کرد:

فکر می‌کنیم که ماسویدال لایق مسابقه بعدی قهرمانی باشد، نه کولبی کاوینگتون. او انسان مزخرفیست و لیاقت این بازی را ندارد. مگر نه اینکه خورخه، درن تیل را به سادگی‌ ناک اوت کرد؟ او میبایستی نفر بعدی باشد.

این صحبت واکنش کاوینگتون را به همراه داشت.

از آن تروریست کوچک خائن هر چیزی که بگویید بر میاید. من شنیدم که او هفته‌ها نا امیدانه به دنبال فایتری در مقابل عثمان میگشت، هر کسی‌ به غیر از من که سزاور قهرمانی جهان هستم. ولی‌ من او را مقصر نمیدانم چون او میداند که نانش را آجر می‌کنم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.