ابراز امیدواری دانا وایت برای بازگشت براک لسنار در تابستان

به نظر می‌رسد که براک لسنار خود را برای مسابقات کشتی‌ کج ۳۵ آماده می‌کند در حالیکه پرزیدنت یو اف سی‌ دانا وایت انتظار دارد که براک تمرکز خود را به روی بازی در یو اف سی‌ بگذارد.

براک سال پیش و در یو اف سی‌ ۲۲۶ پس از برد کورمیه در مقابل میوچیچ و کسب عنوان قهرمانی در سنگین وزن، وارد قفس بازی شد و در حرکتی نمایشی کورمیه را به شدت به عقب هل داد.

صحبتهای در مورد بازگشت او به یو اف سی‌ و در مقابل کورمیه انجام شد اما به نظر می‌رسد که او تمرکز خود را صرف بازی‌های دابلیو دابلیو‌ ای کرده. دانا وایت در مصاحبه‌ای در این مورد صحبت کرد:

براک لسنار مشغول کار خودش است در دابلیو دابلیو ‌ای (کشتی‌ کج). یه چیزی که میشود در مورد براک گفت این است که وقتی‌ او آماده باشد، خجالتی نیست. او با من تماس می‌گیرد و من را مطلع می‌کند.

صادقانه بگویم، امیدوارم که در تابستان تماسی از او داشته باشم.

او در ادامه صحبت خود به مسابقه با کورمیه اشاره کرد و از خواست هر دو فایتر برای این بازی سخن گفت. در حال حاضر کورمیه پس از مسابقه در مقابل درک لوییز با مصدومیت خود دست و پنجه نرم می‌کند و خارج از میادین به استراحت و منتظر جوابی از طرف براک لسنار میباشد.

فکر می‌کنم که هر نفر واقعا به دنبال این مسابقه هستند. کورمیه به شدت به دنبال این بازی است و همچنین براک. وقتی‌ دو نفر به شدت برای رویارویی در مقابل هم اصرار می‌کنند مثل این دو، فکر می‌کنم که این اتفاق رخ دهد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.