پس از جواب مثبت تست دوپینگ، دیلاشا کمربندش را رها کرد

TJ-Dillashaw-1025x640-PH02-1024x639

قهرمان خروس وزن یو اف سی، امروز اعلام کرد که تصمیم به رها کردن عنوان قهرمانی خود دارد. تی. جی. دیلاشا در سایت اینستاگرم خود نوشت که کمیسیون ورزشی ایالت نیویورک، به وی اطلاع داده که یکی از آزمایشات دوپینگ او در رابطه با مبارزه اش در مقابل هنری سخودو، با جوابی مثبت روبرو شده است.

دیلاشا در ادامه نوشت که او به احترام حریفانش در گروه خروس وزن یو اف سی، کمربند قهرمانی خود را رها میکند.

هواداران عزیز، من قصد دارم که اولین نفری باشم که این خبر را اعلام کنم. کمیسیون ورزشی ایالت نیویورک و سازمان ضد دوپینگ به من اطلاع داده اند که یک ماده غیر مجاز در آزمایش من پیدا شده… این در رابطه با آخرین فایت من بود…

من با جملات نمیتوانم نا امیدی خود را ابراز کنم. مطمئن باشید که من همراه با تیمم، این قضیه و علت آن را را پیگیری خواهیم کرد.

برای رعایت عدالت و به احترام وزن ۶۱ کیلو، من به یو اف سی اطلاع داده ام که عنوان قهرمانیم را رها میکنم. از پشتیبانی شما نیز پیشاپیش سپاسگذاری میکنم.

 

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av tjdillashaw (@tjdillashaw)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.