کانر مک گرگور: مسابقه سومی‌ به دیاز بدهکار هستم

به نظر می‌رسد که کانر مک گرگور و نیت دیاز حساب ناتمامی با هم دارند. اولین باخت کانر در مقابل نیت دیاز در یو اف سی‌ ۱۹۶ و در سال ۲۰۱۶ رقم خورد. پس از آن باخت کانر در تابستان همان سال و در یو اف سی‌ ۲۰۲ در مقابل دیاز به میدان رفت که پس از پنج راند دیدنی‌ با رای داوران برد را از آن خود کرد.

پس از اینکه نیت مسابقه اول را با برد پشت سر گذاشت کانر خواستار مسابقه دیگری در مقابل او شد که نیت بدان پاسخ مثبت داد که در آن دیدار پیروزی نسیب کانر شد. به نظر می‌رسد که کانر به قصد دیدار سومی‌ بین این دو برای ادای احترام مصمم است. او که در تور ویسکی‌ خود (Proper 12) به سر میبرد با سوال یکی‌ از هواداران در این رابطه مواجه شد و گفت:

او در مقابل من بازی کرد و برنده شد، پس از خواست من مسابقه دیگری را در همان وزن قبول کرد، هیچ شاکی‌ نیست که او یک مبارز واقعیست. چیزی به غیر از احترام در مقابل او ندارم. من یک سه گانه (مسابقه سوم) به او بدهکار هستم و این اتفاق خواهد افتاد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.