دانا وایت: مارلون مورائِس و هنری سخودو برای عنوان قهرمانی خروس وزن مبارزه میکنند

Dana White UFC 8

مدعیان خروس وزن یو اف سی در چند ماه اخیر در انتظار بازگشت دیلاشا به وزن ۶۱ کیلو بوده اند. تی. جی. دیلاشا پس از شکست دادن مجدد کودی گاربرندت تصمیم گرفت که برای کسب عنوان قهرمانی مگس وزن یو اف سی با هنری سخودو روبرو شود (وزن ۵۷ کیلو). اما او از سخودو شکست خورد و در پی نبردی دوباره با سخودو، با یو اف سی در حال مذاکره بود.

با اینحال وقتی که یکی از آزمایشات تست دوپینگ دیلاشا با جوابی مثبت روبرو شد، و دیلاشا عنوان قهرمانی اش را پیش از اینکه یو اف سی دست به این کار بزند، رها کرد. پس از این اتفاقات چند نفر از مدعیان اصلی این وزن مانند مارلون مورائس، پدرو مونیوز و الجمِین استرلینگ در رسانه ها از شایستگی خود برای فایت قهرمانی دلیل آوردند.

از طرفی دیگر قهرمان مگس وزن یو اف سی نیز در صدد پیوستن به لیست قهرمان قهرمان های یو اف سی میباشد. هنری سخودو نیز به جمع مدعیان خروس وزن پیوست و برای فایت قهرمانی وزن ۶۱ کیلو اغلام آمادگی کرد.

پس از مسابقات کارت یو اف سی نشویل، دانا وایت از برنامه خود در مورد آینده وزن ۶۱ کیلو صحبت کرد.

من الان یک برنامه دارم… به احتمال زیاد ما نبردی بین مورائس و سخودو تدارک خواهیم دید. آنها هر دو اشتیاق زیادی برای این مبارزه دارند و بنظر من بازی خوبی خواهد شد… در همان کارت ما جوزف بناویدز و جوسیر فورمیگا را نیز با هم روبرو خواهیم کرد و در صورت آسیب دیدن مورائس یا سخودو، بناویدز یا فورمیگا مسابقه خواهند داد.

برنده بناویدز و فورمیگا مدعی اصلی مگس وزن ها خواهد شد..

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.