بن اسکرن و دانا وایت درصدد برگزاری مسابقه‌ای در مقابل ماسویدال

ben askren ufc las vegas

قبل از بازی‌های یو اف سی‌ لندن بن اسکرن از تمایل خود به برگزاری مسابقه‌ای در مقابل برنده دیدار درن تیل در مقابل خورخه ماسویدال صحبت کرد. پس از پیروزی ماسویدال و زد و خورد او با لیون ادواردز، پرزیدنت یو اف سی‌ دانا وایت اما نظر‌ی متفاوت داشت و با توجه به دیدار جنجالی بن اسکرن در مقابل رابی لالر در فکر دیداری دوباره بین این دو بود.

به نظر می‌رسد که نظر دانا وایت باری دیگر عوض شده زیرا در مصاحبه‌ای با یو اف سی‌ انفیلترد (UFC Unfiltered) گفت:

ماسویدال در رنکینگ ولترویت‌ها نفر پنجم است، ادواردز نفر دهم. ما برای آنها به دنبال رقبایی هستیم اما نه در برابر هم. در حال حاضر در فکر مسابقه‌ای بین بن اسکرن در مقابل ماسویدال هستیم.

این صحبت واکنش بن اسکرن را به همراه داشت:

جریان به این شکل بوده که دانا وایت امروز صبح گفت که آنها به دنبال بازی من در مقابل ماسویدال هستند. من این را قبلا شنیده بودم و هفته قبل پاسخم مثبت بود. کمتر از ۱۰ ثانیه طول کشید تا بگویم، خورخه بیا این بازی را انجام دهیم حالا که فکر میکنی‌ که گانگستر هستی‌.

اما این روزها میشنوم که پاهای او سست شده ا‌ند و زیاد رغبتی به این اتفاق ندارد. او نمیخواهد مسابقه دهد چون ترسیده است. خورخه! به مردم بگو. آیا ترسیده ای؟ اگر ترسیده‌ای من با کسی‌ دیگر مسابقه میدهم. اگر نمیترسی، ۸ جون شیکاگو. من مسابقه‌ای ندارم تو مسابقه‌ای نداری، بگذار مسابقه را برگزار کنیم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.