فایت قهرمانی مارلون مورائس و هنری سخودو نهایی شد

1EF05B00-87FC-4535-ACDE-C9E91B63CEF4

مسابقه بین هنری سخودو و مارلون مورائس رسما اعلام شد. دانا وایت رئیس یو اف سی پس از مسابقات هفته گذشته اعلام کرد که او در صدد تداریک دیدن این مبارزه میباشد.

پس از شکست دادن دیمیتریس جانسن، سخودو قهرمان جدید مگس وزن یو اف سی شد. او در اولین دفاع از کمربندش با تی. جی. دیلاشا که قهرمان خروس وزن یو اف سی بود، روبرو شد و او را شکست داد.

لازم به ذکر است که دیلاشا برای این دیدار یک وزن پایین رفت و برای کمربند سخودو با او به میدان رفت. از طرفی دیگر یکی از آزمایشات دوپینگ دیالاشا با جوابی مثبت روبرو شد و او تصمیم گرفت عنوان قهرمانی اش را رها کند.

این بار این سخودو است که به دنبال عنوان وزنی دیگر دست به کار شده. او در تاریخ ۸ ژوئن با یکی از بهترین خروس وزن های یو اف سی روبرو خواهد شد. مارلون مورائس در اولین بازی خود در سازمان یو اف سی شکست خورد، ولی پس از آن موفق به کسب ۴ برد پیاپی شد. ”مجیک“ مارلون بدون شک لایق ترین گزینه برای این فایت قهرمانی میباشد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.