گگارد موساسی و رافائل لوواتو در صدر کارت بلاتور لندن

gegard mousasi

دیدار گگارد موساسی و رافائل لوواتو جونیور مجددا در جریان افتاد. قهرمان میان وزن بلاتور و لوواتو قرار بود که در تاریخ ۲۶ ژانویه با یکدیگر روبرو شوند، ولی موساسی بر اثر مصدومیت مجبور به کناره گیری از این مبارزه شد.

گگارد موساسی

یک فایتر تمام عیار که با ۵۳ مبارزه در دوران حرفه ایش، یکی از سرشناس ترین و با تجربه ترین مبارزان دوران ورزش ام ام ای میباشد. او پیش از ملحق شدن به سازمان بلاتور در سال ۲۰۱۷، ۵ برد پیاپی در یو اف سی به همراه داشت. پس از عبور کردن از الکساندر شلمنکو در اولین مبارزه اش در بلاتور، موساسی رافائل کاروالیو را شکست داد و قهرمان جدید میان وزن بلاتور شد. گگارد پس از آن با روری مک دونالد روبرو شد و او را نیز مغلوب کرد.

موساسی علاوه بر قهرمان بودن در بلاتور، عنوان های دیگری نیز در سایر سازمان های بزرگ کسب کرده. او قهرمان سابق استرایک فورس، دریم و کیج ووریرز نیز بود است (Dream, Cade Warriors, Strikeforce).

رافائل لوواتو

لوواتو جونیور در دوران حرفه ای خود بدون شکست بوده (۹ برد، ۰ باخت). او قبل از روی آوردن به ورزش ام ام ای مقامات زیادی در سبک جوجیتسوی برزیلی (BJJ) به دست آورد. لوواتو یک گِرَپلر (grappler) قهار و ۶ عدد از بردهای او، روی زمین از طریق سابمیشن رقم خورده است(قفل کردن مفاصل حریف).

دیدار موساسی و لوواتو در تاریخ ۲۲ ژوئن، در شهر لندن برگزار خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.