جونیور دوس سانتوس و فرانسیس اِنگانو نیز به کارت یو اف سی ۲۳۹ اضافه شدند

junior dos santos

یک مبارزه سنگین، بین ۲ مدعی سنگین وزن به کارت یو اف سی ۲۳۹ اضافه شد. طبق گزارشی از ای اس پی ان، جونیور دوس سانتوس و فرانسیس انگانو در یک بازی مهم در گروه سنگین وزن یو اف سی، در تاریخ ۶ جولای مقابل یکدیگر قرار میگیرند.

این دیدار قرار بود که در سال ۲۰۱۷ برگزار شود، اما سازمان ضد دوپینگ آمریکا قبل از این بازی دوس سانتوس را به دلیل استفاده از مواد غیر مجاز محروم کرد. لازم به ذکر است که مدت کمی پس از آن، دوس سانتوس بی گناه شناخته شد.

پس از چندین برد و باخت یک در میان، دوس سانتوس موفق به کسب ۳ برد پیاپی شده است. او در ۳ بازی آخرش، بلاگوی ایوانوو، تای توییواسا و دریک لوییس را مغلوب کرد.

پس از شکست در مقابل استیپه میوچیچ و دریک لوییس، انگانو تا حدودی اعتماد بنفسش را از دست داده بود. با اینحال با ناک اوت کردن کورتیس بلیدز و کین ولاسکز بنظر میرسد که مبارز کامرونی در حال بازگشت به اوج خود میباشد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.