جاستین گِیچی: من دشوارترین رقیب برای حبیب هستم

Justin-Gaethje-vs-Khabib-Nurmagomedov-1024x683

جاستین گیجی به دلیل سبک مبارزه آاش همیشه یکی‌ از تماشاکرپسند‌ترین فایترهای یو اف سی‌ بوده است. او که پس از برد خود در مقابل باربوزا در یو اف سی‌ فیلادلفیا، به یکی‌ از رقبای اصلی‌ این وزن نیز تبدیل شده در مصاحبه بعد از بازی در مورد حبیب و سایر رقبای این وزن صحبت کرد؛

هدف من حبیب است و می‌خواهم در مقابل او مسابقه دهم. فکر می‌کنم که سخت ترین رقیب او باشم، شما هنوز کشتی‌ گرفتن من را ندیده اید، من ۲۲ سال کشتی‌ میگرفتم. آخرین مسابقه من در آرنا بود (لیگ کشتی‌) و در تورنمنت NCAA که آنجا شکست خوردم.

وقتی‌ زمان آن فرا برسد (برای دیدار با حبیب) صحبت مرگ و زندگی‌ است (بکش تا زنده بمانی). اگر این بین من و تو باشد (خطاب به پاول فلدر) اهمیتی نمیدهم که چه کسی‌ در مقابل من است. میتواند تو باشی‌ میتواند نیت دیاز باشد، شاید سرونی و شاید هم حبیب. اهمیت نمیدهم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.