درگیری حبیب نورماگومدوف و کانر مک گرگور در توییتر

khabib nurmagomedov conor mcgregor

حدود یک هفته گذشته کانر مک گرگور خداحافظی خود را از ورزش ام ام ای اعلام کرد. با اینحال او برای ابراز احساساتش نسبت به تیم حبیب نورماگومدوف هرگز کناره گیری نخواهد کرد. ستاره ایراندی و قهرمان سبک وزن یو اف سی، دیروز در توییتر اظهاراتی در مورد یکدیگر داشتند.

حبیب نورماگومدوف در صفحه توییتر با هواداران خود صحبت کرد و نوشت:

بردن، پس از ۵ راند مبارزه، احساس خیلی خوبی دارد (منظور حبیب مبارزه اش با ال آیاکویینتا بود). هواداران عزیز، بزودی همدیگر را میبینیم. از هواداری شما نیز در این همه سال متشکرم.

مک کرگور بر این باور که حبیب او را مورد خطاب قرار داده، سریعا جواب او را داد:

پول هایت را از تو گرفتند (منظور جریمه سنگین حبیب) و وقتی که با من گلاویز شدی، پلک برادران تو آسیب دید (مشتی که مک گرگور به عموزاده حبیب زد) موش کثیف… لاس وگاس برای همیشه… بانک همیشه برنده میشود… جشن بزرکی در هتل وین لاس وگاس در راه است…

نورماگومدوف در جواب نوشت:

پول می آید و میرود… شرافت تو آن شب از تو گرفته شد… با آن زندگی کن. تو دستکش هایت را آویزان کردی و در توییتر شروع به مبارزه کرده ای….

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.