چرخش دانا وایت در مورد بازنشستگی کانر مک گرگور

dana white

در چند روز اخیر خبر بازنشستگی کانر مک گرگور یکی‌ از مهمترین اتفاقات این ورزش بوده است. او پیشتر نیز پس از اینکه نتوانست با یو اف سی‌ بر سر تبلیغات قبل از بازی با نیت دیاز به توافق برسد، صحبت از خداحافظی کرد که پس از کش و قوس‌های فراوان با نیت در ماه آگوست ۲۰۱۶ روبرو شد.

این بار او در تلاش بود که در ماه جولای به میادین باز گردد اما کانر مسابقه خود را در مقابل دونالد سرونی لغو کرد. دلیل این کار کانر، نبودن این مسابقه در صدر کارت آن مسابقات بود. او در اینباره گفته بود که مشکلی‌ با شرکت در بازیهای قبل از دیدار اصلی‌ ندارد به شرط اینکه مالکیت قسمتی‌ از یو اف سی‌ به او تعلق پیدا کند. پس از آن او تصمیم گرفت که اعلام بازنشستگی کند اما دانا وایت پرزیدنت این سازمان نظر‌ی متفاوت دارد؛

نه، من فکر می‌کنم که کانر خواسته‌هایی‌ دارد و فکر می‌کنم که او خواستار دیداری با من باشد، این اتفاق در هفته‌های آینده رخ خواهد داد و این موضوع را حل خواهیم کرد.

دانا وایت که در برنامه گیم ان (Game On) حضور داشت در ادامه گفت:

چه کسی‌ بیشتر از کانر مورد احترام است؟ او هیچوقت مورد بی‌ احترامی کسی‌ قرار نگرفت. از سوی من هرگز. او پول فراوانی دارد اما در حال حاضر به روی مالکیت قسمتی‌ از سازمان گیر کرده است. اگر شما به بسکتبال نگاه کنید می‌بینید که مایکل جوردن نیز مالک قسمتی‌ از لیگ نبوده و لیست این اشخاص طولانیست.

آیا کانر برای این ورزش و برند یو اف سی‌ بسیار ارزشمند نیست؟ بی‌ گمان چنین است، ولی‌ خواسته او دشوار است. فکر می‌کنم که راه‌های دیگری برای راضی‌ نگاه داشتن او داشته باشیم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.