حبیب نورماگومدوف: من با برنده هالووی و پویریه در ابوظبی روبرو میشوم

Khabib Nurmagomedov UFC_1

دانا وایت رئیس یو اف سی پیش از این اعلام کرد که قهرمان سبک وزن یو اف سی در ماه سپتامبر (شهریور)، پس از ماه رمضان به میادین مبارزه باز میگردد. حبیب نورماگومدوف در طی مصاحبه ای با بی تی اسپورت، گفته دانا وایت را تایید کرد و گفت که او در حال حاضر با یو اف سی در حال مذاکره کردن است.

ما داریم روی این مساله کار میکنیم… یو اف سی به ما گفته که در حال تدارک دیدن یک رویداد در ابوظبی میباشد… من بتازگی از دبی برگشتم… اخبار بزرگی در راه است.

نورماگومدوف در ادامه از حریف احتمالی اش در این رویداد نیز صحبت کرد.

هالووی و پویریه برای کمربند موقتی به میدان میروند، و قهرمان موقتی میبایست با قهرمان اصلی روبرو شود. تونی فرگوسن در حال حاضر قادر به رقابت نیست، جورج سنت پیر و کانر مک گرگور خداحافظی کرده اند و مبارزه با فلوید می ودر نیز صورت نگرفت. چرا که ما با یو اف سی به توافق نرسیدیم.

هالووی و پویریه فایتر های عالی هستند و من با برنه آنها روبرو میشوم. هالووی در حال حاضر ۱۳ برد پیاپی دارد. اگر او پویریه را نیز شکست دهد، برد های متوالی او به عدد ۱۴ میرسند، و این در یو اف سی یک رکورد جدید است. علاوه بر این او (هالووی) با برد در مقابل پویریه، قهرمان ۲ وزن میشود… و این علاقه هواداران را در یک نبرد احتمالی بیشتر خواهد کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.