لیون ادواردز: هر جایی که ماسویدال را ببینم، با او مبارزه میکنم

leon edwards

پس از اتفاقات یو اف سی‌ لندن که منجر به زد و خورد بین لیون ادواردز و ماسویدال شد، او در مصاحبه‌ای با بی‌ جی پن گفت که حتی اگر در خیابان هم باشد با او مبارزه می‌کند.

این مسابقه باید اجرا شود، به طور حتم این اتفاق باید بیفتد. یا این مسابقه یا مسابقه با یکی‌ از پنج رقیب اصلی‌ قهرمانی حق من است. افراد زیادی نیستند که عملکردی مانند من داشته باشند و قادر باشند که مبارزانی را در این سطح شکست دهند. من آن مرد را (ماسویدال) در قفس میخواهم، البته برای تفریح، هدف اصلی‌ من قهرمانی است. پس هر چیزی که من را به سمت عنوان قهرمانی پیش ببرد هدف بعدی من است. این یک واقعیت است، من بازیگر نیستم، من واقعیت‌ها رو میگویم و این حرف‌ها مزخرف نیستند، و این مسابقه با ماسویدال باید اتفاق بیفتد. اگر او را در خیابان ببینم این اتفاق خواهد افتاد و یا در قفس مسابقه. در هر دو صورت ما با هم زد و خوردی خواهیم داشت. آنها (یو اف سی‌) میبایستی این مسابقه را شکل دهند تا کدورت‌ها کمتر شود، ما در هر حال با هم رو به رو خواهیم شد پس چه بهتر که در قفس این اتفاق رخ دهد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.