حبیب نورماگومدوف: اظهارات مک گرگور نشان دهنده پست فطرتی اوست

khabib conor

جدال حبیب نورماگومدوو و کانر مک گرگور در چند روز اخیر به اوج خود رسید. تا جایی که مک گرگور همسر حبیب را مورد انتقاد قرار داد، و حبیب مک گرگور را فردی متجاوز و بی مسئولیت خواند. در طی گفتگویی با رسانه های روسی، قهرمان سبک وزن یو اف سی درباره اظهارات مک گرگور صحبت کرد.

او (مک گرگور) همیشه میخواهد سرتیتر روزنامه ها باشد. اگر شما توجه کید، او پس از همه رویدادها، یا شخصی را مورد تحسین قرار میدهد، و یا اینکه به کسی توهین میکند. او با این روش میخواهد به موقعیتش ارتقا ببخشد. او (مک گرگور) به این شکل همیشه سرتیتر مطبوعات است و کارش را خوب بلد است…

او میتواند که هر چه دوست دارد بگوید و من هیچ مشکلی با این ندارم. اما او درون قفس هیچ چیزی نگفت. وقتی که صورت او را با آرنج و زانو مورد حمله قرار داده بودم، او چیزی نمیگفت. هنگامی که در مبارزه به او گفتم که “بیا صحبت کنیم”، او هیچ حرفی برای زدن نداشت.

و اکنون، زمانی که کیلومترها دورتر است، شروع به حرف زدن کرده… این فقط نشان دهنده پست فطرتی اوست…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.