کاوینگتون: مسابقه در برابر حبیب آسان‌ترین چالش من خواهد بود

Colby-Covington-1024x639

کمتر کسی‌ در سازمان‌های ‌ام ام‌ ای دنیا به رکورد حبیب (۲۶-۰) نزدیک شده. در این میان اما به نظر نمیرسد که کولبی کاوینگتون از این رکورد متحیر شده باشد زیرا در پیامی رویارویی با حبیب را چالشی ساده میداند. او در مصاحبه‌ای با سابمیشن رادیو گفت:

بله، این مسابقه آسانی است. او می‌خواست که با جورج سنت پیر در وزنی بین سبک وزن و ولترویت دیداری داشته باشد. من میتوانم این کار را انجام دهم چون من یک ولترویت بزرگ (جسما) نیستم. این بسیار با ارزش تر است که دو تا از مهمترین فایترهای علی‌ عبدلعزیز را خرد کنم و او را با گریه‌هایش تنها بگذارم.

او (حبیب) ساده‌ترین چالش من است. او کوچک است و حتی کارهایی را که من می‌کنم را به خوبی‌ من انجام نمیدهد. او به خوبی‌ من نمیتواند کشتی‌ بگیرد. او هیچ وقت با کسی‌ در سطح من که در دیویژن ۱ ال امریکن (Division 1 All-American) (لیگ حرفه‌ای کشتی‌ آمریکا) و در تمام مدت عمر خود کشتی‌ گرفته روبرو نشده است. آن سامبای بی‌ ارزش ضعیف است. اگر کشتی‌ آسان بود اسم او را سامبا میگذاشتند. ولی‌ اینطور نیست و اسمش کشتی‌ است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.