ابراز همدردی حبیب نورماگومدوف با تونی فرگوسن

حبیب نورماگومدوف سخت بر این باور است که بعضی‌ چیزها بزرگتر از ورزش هستند و یکی‌ از آنها خانواده است. پس از خبر‌هایی‌ که در مورد تونی فرکوسن و مشکلات خانوادگی او گفته شد، حبیب در پیامی ابراز همدردی با رقیب دیرنه اش کرد.

از آن چیزی که دستگیرم شد، یک سری گزارش و تماس با پلیس بود ولی‌ نمیخواهم وارد جزئیات شوم چون من هم در چنین شرایطی نمیخواستم مورد توجه قرار بگیرم.

میتوانم فکر کنم که در چه شرایط سختی قرار گرفته، مخصوصا وقتی‌ که در مورد خانواده اش است. همانطور که گفتم این موضوع را زیاد دنبال نکردم و مانند شما از طریق اینترنت یک سری چیز‌ها را خواندم. از خدا برای او طلب سلامتی‌ و موفقیت می‌کنم. ورزش، ورزش است اما خانواده چیز دیگریست.

امیدواریم که او برگردد، بسیار عجیب خواهد بود که او نباشد، او ۱۱ برد پیاپی را در سبک وزن دارد.

فکر می‌کنم که او در این شرایط باید آزمونش را بگذراند. هر شخصی‌ در زندگی‌ با چالش‌هایی‌ مواجه میشود، بعضی‌‌ها بیمار میشوند، بعضی‌‌ها فقط به فکر پول هستند و بعضی‌‌ها هم مینوشند. کسی‌ تب ستاره بودن را دارد. اشخاص مختلف واکنش متفاوتی نسبت به این آزمونها نشان میدهند. کسی‌ عمل جراحی می‌کند و کسی‌ قهرمانی است که وقت برای تمرین ندارد.

بنابراین هر کسی‌ با چالشهای خودش مواجه میشود و به نظر می‌رسد که او هم باید آزمون خود را پشت سر بگذارد. امیدواریم که او با برد از چالش خود بیرون آید و روزی با هم روبرو شویم.

مربوط به این خبر
تونی فرگوسن به دلیل مسائل شخصی‌ قادر به مسابقه دادن نیست
پس از حوادث اخیر تونی فرگوسن از پشتیبانی هواداران تشکر کرد

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.