دنیل کورمیه: براک لسنار کاملا شایسته مسابقه قهرمانی است

Daniel-Cormier-4-1024x682

هنگامی که براک لسنار در دابلیو دابلیو ‌ای (WWE) عنوان قهرمانی خود را در ورسل مانیا ۳۵  (WrestleMania 35) از دست داد یکی‌ از بزرگترین موانع برای دیدار قهرمانی او با دنیل کورمیه در سنگین وزن یو اف سی‌ برداشته شد. دنیل کورمیه که بارها از تمایل خود برای برگزاری دیداری در مقابل براک ابراز کرده بود در مصاحبه اخیر خود با تی‌ام زی گفت:

من می‌خواهم این مسابقه انجام شود، فکر می‌کنم که همه خواهان روبرویی با براک هستند.

او در ادامه گفت:

این مسابقه‌ای مناسب است و این اتفاق باید رخ دهد. همانطور که میدانید او قهرمان سابق یو اف سی‌ و ال امریکن کالج (All American) است. او بسیار سزاوار این بازی است و این بازی سهم او خواهد بود.

دانا به سمت تلفن برو (ملتمسانه)، اگر تا به حال با او تماسی نگرفتی‌ این کار را امروز انجام بده. منتظر چه چیزی هستی‌؟ این مسابقه را در کتابها ثبت کن.

آخرین بازی براک به یو اف سی‌ ۲۰۰ و سال ۲۰۱۶ بر میگردد. او در مقابل مارک هانت با رای داوران برنده بازی شناخته شد اما پس از مثبت بودن تست دوپینگ او، رای این بازی به نو کانتست (NC) تغییر کرد. آخرین بازی دنیل کورمیه در مقابل درک لوییز در یو اف سی‌ ۲۳۰ برگزار شد که با برد سابمیشن کورمیه همراه بود. به نظر می‌رسد که کورمیه علاقه زیادی به مسابقه دوباره‌ای در مقابل استیپه میوچیچ ندارد و بازی با براک را در دستور کار خود قرار داده تا پس از برد احتمالیش از میادین مسابقه خداحافظی کند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.