مربی‌ داستین پویریه: این بهترین زمان برای مبارزه قهرمانی است

dustin Poirier

در یو اف سی‌ ۲۳۶، داستین پویریه در فایت اصلی‌ شنبه شب به مصاف مکس هالووی میرود. مایک براون مربی‌ پویریه در مصاحبه با ام ام‌ ای جانکی گفت:

فکر می‌کنم که زمان این بازی عالی‌ است. خوشحال هستم که این مدت طول کشید. شاید او میتوانست که پارسال یا دو سال پیش کمربند را از آن خود کند اما من بسیار خوشحالم که او این وقت را داشت که به بلوغ ورزشی برسد. او سبک بازی خود را پیدا کرده. او در حرفه و بازیهای خود فوق‌العاده بوده و هر بار که بازی را واگذار کرده از اشتباهاتش درس گرفته است. او به عقب برگشته و بازیهای خود را تحلیل کرده و قویتر از قبل به مسابقات بازگشته. در حال حاضر او در اوج خود قرار دارد. او یک هیولاست!

او در ادامه گفت:

هر کسی‌ که تا به حال مکس را شکست داده حداقل یک بار او را به زمین زده است، پس این فکر بدی نیست. ولی‌ بازی پویریر رو به جلو است برای خرد کردن حریف. او با هر دو دست محکم میزند و این ضربات تمامی ندارند. قدرت پنجمین ضربه او به اندازه همان ضربه اول اوست.

ما میدانستیم که او در مسابقات پنج رانده به یک هیولا تبدیل خواهد شد. ما بی‌ صبرانه منتظر مین ایونت (Main Event) و مسابقات پنج رانده بودیم. این جاییست که او شکوفا خواهد شد.

فکر می‌کنم که او مکس را با توجه به پرس بالای خود شکست خواهد داد. فکر می‌کنم که او با توجه به قدرت مشت‌هایش و پرس بالا برنده بازی خواهد بود. او با هر دو دست خود ضربات محکمی میزند، با هر دو پای خود به خوبی‌ و با قدرت لگد میزند، نفس او در بالاترین سطح است و او میداند که چطو میبایستی از آن استفاده کند. او میتواند همه را تحت فشار قرار دهد و آنها را شکست دهد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.