هنری سخودو: مارلون مورائس قربانی بعدی من خواهد بود

henry cejudo

در پرس کنفرانس دیشب یو اف سی‌ به روال همیشگی‌ ستاره‌های بسیاری در آنجا حضور داشتند. یکی‌ از خبرنگاران از مارلون مورائس در مورد فایت قهرمانی در مقابل سخودو پرسید. از او سال شد که او که در تمامی دوران حرفه‌ای خود فردی بسیار آرام بوده است به هر دلیلی‌ به نظر می‌رسد که کدورتی بین او و سخودو به وجود آماده است. او همچنین نقل قول از مارلون کرد که گفته بود که این مسابقه با تمامی مسابقات سابق او فرق دارد، و آیا او نگران این نیست که احساسات او عملکرد او را در مقابل سخودو تحت تاثیر دهد؟

مارلون: به هیچ وجه، من آماده هستم، این بزرگترین مسابقه زندگیم است و موقع قهرمان شدنم است فقط همین.

سخودو که در آنسوی صحنه نشست بود در واکنش گفت:

این اتفاق هرگز نخواهد افتاد، هرگز نخواهد افتاد و همانطور که گفتم تو نفر بعدی هستی‌ (قربانی).

مارلون: نفر بعدی که تو را ناک اوت می‌کند (با خنده).

سخودو: (حرف او را قطع کرد) دوباره بگویم (به تماشاگران و خبرنگاران) که ممنونم که از قهرمان المپیک خودتان پذیرایی‌ می‌کنید، خیلی‌ ممنون (با خنده).

خبرنگاری در مورد استفاده دیلاشا از مواد نیروزا پرسید که مارلون در جواب گفت:

من از این خبر شوکه شدم ولی‌ بسیاری در مورد این صحبت میکنند. امیدوارم که یو اف سی‌ و یوسادا با هم همکاری کنند و من از دانا وایت می‌خواهم که از همه ما فایترها تست بگیرند و نه فقط برای یک ماده بلکه برای تمام آنها و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

خبرنگاری از سخودو در مورد ارزش بردش در مقابل دیلاشا پرسید؛

سخودو: به تمام کسانی که گفتند که آن مسابقه زود با رای داور به پایان رسید بگویم که او از ماده‌ای استفاده کرده بود و من او را کشتم. و قشنگی‌ بازی به همین است، من دو نفر از بهترینهای این نسل را شکست دادم، من به مارلون احترام میگذارم و حتی میتوانم بگویم که هوادار استایل او هستم، او خطرناک است، و این یکی‌ از دلایلی است که میخواهم او را بسیار بد ناک اوت کنم، (رو به مارلون) تو نفر بعدی هستی‌، بعدی!

مارلون با خنده: این اتفاق نمیفتاد، چطور میخوای بازی را تمام کنی‌ به من بگو..

بن اسکرن با سوالی از دانا وایت کل کل این دو را به اتمام رساند.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.