یو اف سی ۲۳۶: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

dustin poirier max holloway

رقابت های این هفته یو اف سی صبح روز یکشنبه، در شهر آتلانتا، ایالت جورجیا برگزار خواهند شد. در صدر این کارت ۲ مبارزه قهرمانی دیدنی در وزن ۷۰ و ۸۴ کیلو در انتظار ما خواهد بود.

مکس هالووی ۲۷ ساله (۲۰ برد و ۳ باخت) – داستین پویریه ۳۰ ساله (۲۴ برد و ۵ باخت)

یک مبارزه بین ۲ جوان با تجربه که پیش از این در سال ۲۰۱۲ با هم روبرو شده اند. پویریه برنده دیدار اول شد، با اینحال حریفان پیشرفت زیادی در چند سال اخیر داشته اند و مبارزان سابق نیستند. این مسابقه یرای عنوان موقت سبک وزن یو اف سی برگزار میشود و برنده این دیدار با قهرمان اصلی این وزن حبیب نورماگومدوف روبرو میشود.

داستین پویریه با پشتکاری فراوران و پس از پشت سر گذاشتن چندین نبرد سنگین بالاخره موفق شد که شانس فایت قهرمانی را دریافت کند. او در ۳ بازی آخر خود، ۳ قهرمان سابق سبک وزن را مغلوب کرده است. ادی آلوارز، و انتونی پتیس هر دو پیش از این قهرمان سبک وزن یو اف سی بوده اند. جاستین گیچی نیز، پیش از پیوستن به یو اف سی، قهرمان سبک وزن WSOF بود.

مکس هالووی قهرمان پر وزن یو اف سی، که همواره در پی پیشرفت و اثبات نامش به عنوان بهترین مبارز یو اف سیست، امشب در گروه سبک وزن یو اف سی مبارزه میکند. او برای بهترین شدن در پی رویترویی با قهرمان داغستانی این وزن حبیب نورماگومدوف است و برای این هدف، او میبایست از صدر داستین پویریه عبور مند. لازم به ذکر است که هالووی در حال حاضر ۱۳ برد پیاپی به همراه دارد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

کلوین گستلوم ۲۷ ساله، ۱۷۵ سانتی متر (۱۵ برد و ۳ باخت) – اسرائیل آدسانیا ۲۹ ساله، ۱۹۳ سانتی متر (۱۶ برد، بدون باخت)

در غیبت رابرت ویتیکر قهرمان وزن ۸۴ کیلو، یو اف سی کمربند موقتی دیگری در میدان گذاشته است. پیش از یو اف سی ۲۳۴ رئیس یو اف سی اعلام کرد که در فایت قهرمانی بهدی، برنده دیدار آدسانیا و اندرسون سیلوا، با برنده دیدار ویتیکر و گستلوم روبرو میشود. ویتیکر مصدوم شد و گستلوم بدون حریف ماند. از طرفی دیگر آدسانیا حریفش را شکست داد.

رسیدن به فایت قهرمانی ۶ سال برای گستلوم طول کشید، در صورتی که آدسانیا فقط پس از یک سال این شانس را دریافت کرد. با اینحال نمیشود که از مهارت های آدسانیا در قفس چشم پوشی کرد.

مورد قابل توجه در این دیدار اختلاف قد حریفان است. آدسانیا ۱۸ سانتی متر از گستلوم بلند تر است، و وارد شدن گستلوم در محدوده آدسانیا جای دیدن دارد. گستلوم در گفتگویی با سایت فایتر دیلی گفت که او همیشه از حریفانش کوچک تر بوده، و قد بلند آدسانیا را مشکلی نمیداند.

آدسانیا در صورت برد، دومین قهرمان آفریقایی یو اف سی خواهد شد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

کارت اصلی – یکشنبه صبح ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران. یکشنبه صبح ساعت ۴:۰۰ به وقت اروپا

Max Holloway vs. Dustin Poirier
Kelvin Gastelum vs. Israel Adesanya
Eryk Anders vs. Khalil Rountree Jr.
Alan Jouban vs. Dwight Grant
Ovince Saint Preux vs. Nikita Krylov

کارت مقدماتی – یکشنبه ساعت ۲:۴۵ به وقت ایران. یکشنبه ساعت ۰۰:۱۵ به وقت اروپا

Jalin Turner vs. Matt Frivola
Wilson Reis vs. Alexandre Pantoja
Max Griffin vs. Zelim Imadaev
Boston Salmon vs. Khalid Taha
Curtis Millender vs. Belal Muhammad
Montel Jackson vs. Andre Soukhamthath
Lauren Mueller vs. Poliana Botelho
Brandon Davis vs. Randy Costa

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.