آدسانیا مسابقه در مقابل آندرسون سیلوا را دشوارتر از بازی امشب خود در مقابل گستلوم میداند

Adesanya2

امشب در یو اف سی‌ ۲۳۶ کلوین گستلوم در مسابقه کو مین ایونت (مسابقه‌ای قبل از بازی اصلی‌) به مصاف آدسانیا خواهد رفت. چندی پیش در اظهارنظر‌ی کلوین گستلوم بر این باور بود که آدسانیا لیاقت بازی برای عنوان قهرمانی را ندارد. این خبر آدسانیا را وادار به واکنش کرد؛

کسی‌ در اینستاگرم به من گفت که همه می‌گویند که من با آندرسون سیلوای پیر مسابقه دادم. آندرسون در مقابل بسیاری از دیگر فایترها پیروز شد.

گستلوم موقع‌ای با بلفورد بازی کرد که او پیر شده بود، هنگامی با ژاکاره بازی کرد که او پیر شده بود، هنگامی با بیسپینگ بازی کرد که او پیر شده بود، هنگامی با مارگارد بازی کرد که او پیر شده بود، و این لیست ادامه دارد. متوجه نمیشوم که چرا دیگران به این موضوع توجه نمیکنند.

آندرسون یک هیولای دیگریست، به همین خاطر است که آماده شدن در مقابل آندرسون هم از لحاظ فیزیکی‌ و هم دشواری مسابقه، سخت تر از بازی با گستلوم است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.