دانا وایت مشتاق برگزاری دیدار آدسانیا در مقابل جان جونز

شب گذشته در مسابقه کو مین ایونت ۲۳۶ آدسانیا موفق شد که در بازی دیدنی‌ از سد حریف قدر خود کلوین گستلوم بگذرد تا کمربند موقت میان وزن یو اف سی را از آن خود کند. در چند روز اخیر مشاجره‌ای در شبکات اجتماعی بین آدسانیا و قهرمان نیمه سنگین وزن یو اف سی‌ جان جونز در گرفت که واکنش جونز را به همراه داشت. پس از مسابقات دیشب در مورد مسابقه‌ای احتمالی‌ در مقابل جان جونز از آدسانیا سوال شد.

این در مورد من است، این لحظه در مورد عملکرد من و گستلوم در بازی امشب است، نه چیز دیگری. آن مورد دیگر را به وقتی‌ دیگر موکول می‌کنم. ولی‌ در حال حاضر این در مورد من است.

دانا وایت بازی احتمالی‌ آدسانیا و جان جونز را رد نکرد ولی‌ گفت:

میدانم که او و جان جونز مشاجره‌ای با هم داشتند، ببینید، اگر او در مقابل رابرت ویتیکر بازی را ببرد و قهرمان ولترویت شود مسلما دوست دارم او را در مقابل جان جونز ببینم. اما ببینیم چه اتفاقی میافتد، زیرا اگر آدسانیا برنده بازی با ویتیکر شود مبارزان بسیاری برای بازی با قهرمان این وزن صف کشیده ا‌ند. اگر ژاکاره به برد‌های خود ادامه دهد و مسابقه قهرمانی نسیب او نشود، احتمالا او مرا خواهد کشت.

ولی‌ مسابقه آدسانیا در مقابل جان جونز فراموش نمی‌شود و جایی‌ نمی‌رود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.