جو روگن: ترجیح میدهم دنیل کورمیه در مقابل میوچیچ قرار بگیرد تا لسنار

joe rogan

دنیل کورمیه هنوز از مصدومیت بازنگشته و به نظر می‌رسد که بیش از نیمی از سال ۲۰۱۹ را به همین دلیل از دست خواهد داد. او پیشتر خواستار نبردی با براک لسنار قهرمان سابق کشتی‌ کج بود ولی‌ لسنار هیچگاه به طور مشخص در این مورد صحبت نکرد. دانا وایت پرزیدنت یو اف سی‌ نیز در صحبتی‌ اعلام کرد که صحبتی‌ با لسنار برای بازگشت او نشده.

استیپه میوچیچ قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی‌ که رکورد دار دفاع از عنوان قهرمانی سنگین وزن بشمار میرود در پی ماه‌های پیش بارها از خواسته خود یعنی‌ مسابقه‌ای دوباره بین او و دنیل کورمیه صحبت کرده بود ولی‌ تا به حال موفق به این امر نشده.

جوو روگن گزارشگر با سابقه این سازمان در پادکست خود در این باره دنیل کورمیه صحبت کرد؛

ترجیح میدهم کورمیه با میوچیچ بازی کند. اول از همه به خاطر احترام به او، زیرا هیچ انسانی‌ به اندازه استیپه میوچیچ این تعداد دفاع را از عنوان قهرمانی ندارد. او مرد شماره ۱ سنگین وزن است. پس شما میبایستی او را به عنوان بزرگترین سنگین وزن تاریخ به حساب بیاورید. اگر به موفقیتهای او در یو اف سی‌ نگاه کنید متوجه میشوید که او بزرگترین سنگین وزن تاریخ یو اف سی‌ از دید موفقیت میباشد.

دنیل کورمیه او را شکست داد و اگر بخواهیم او را در رنکینگ از ۱ تا ۱۰ قرار دهیم، کورمیه اولین نفر خواهد بود چون قهرمان این وزن است و میوچیچ را ناک اوت کرد. اگر بگوییم که او نفر شماره ۲ است این حرف مضحک است. ولی‌ اگر بگوییم پر افتخار‌ترین سنگین وزن تاریخ، بله او استیپه میوچیچ است.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.