رابرت ویتیکر: آدسانیا میبایستی بسیار نگران نبرد با من باشد

شنبه شب در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۶ آدسانیا توانست کمربند موقت میان وزن را در مقابل کلوین گستلوم به دست آورد. به احتمال زیاد مسابقه قهرمانی این وزن امسال بین او و قهرمان این وزن رابرت ویتیکر برگزار خواهد شد. ویتیکر در شو اریل هلوانی در مورد بازی آدسانیا گفت:

اسرائیل میبایستی بسیار نگران باشد. اگر او قادر است که ۵ راند در مقابل ضربات من مقاومت کند و در کانتر اتک و فعال بودن مانند فایت با گستلوم باشد، فقط میتوانم به او تبریک بگویم. اما فکر نمیکنم که او قادر به این کار باشد. من فایتر متفاوتی با گستلوم هستم. من پر قدرت ظاهر میشوم. محکمتر ضربه میزنم. سریع تر ضربه میزنم. من در آن دیدار با سطح دیگری از فشار و شدت با او مسابقه خواهم داد که او تا بحال با آن روبرو نشده است.

او همچنین در مورد ضعف آدسانیا گفت:

شما اگر این مسابقه را دیده باشید می‌بینید که نه فقط در این مسابقه بلکه در تمامی بازی‌های سابق او نقاط ضعفی موجود است که با زمان بیشتر دیده میشوند. خیلی‌ از این موارد در دیدار با گستلوم مشخص شدند و بسیاری از ضعف‌های او هم دیده نشد به دلیل استایل بازی گستلوم، به دلیل استایل استرایکینگ او، به دلیل قد و وزنش.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.