ماسویدال: من از اسکرن بیزارم و میخواهم صورتش را خرد کنم

jorge masvidal

بن اسکرن ستاره پر حاشیه یو اف سی، بالاخره موفق شد که مبارزه اش در مقابل خورخه ماسویدال را در یو اف سی ۲۳۹ تضمین کند. ولی اگر او ماسویدال را فقط به عنوان یک حریف تصور میکند، سخت در اشتباه است. چرا که خورخه ماسویدال قصد شکنجه کردن، و در هم شکستن او را دارد.

خورخه ماسویدال در طی گفتگویی با جو روگن مفسر سرشناس یو اف سی، در مورد مبارزه اش در مقابل بن اسکرن در یو اف سی ۲۳۹ صحبت کرد.

روگن: چقدر برای اسکرن تمرین میکنی؟

ماسویدال: هر روز، همه روز… اگر به مهارت های اسکرن نگاه کنیم، او ارزش از خواب بلند شدن قبل از ساعت ۱۰ صبح را هم ندارد… ولی من از این یارو خوشم نمی آید و قبل از اینکه ساعت مرا بیدار کند، بیدار میشوم…

من میخواهم صورتش را خرد کنم… میخواهم دنده های او را بشکنم و نمیخواهم که فقط او را ناک اوت کنم… بلکه قصد دارم او را شکنجه دهم… اگر موقعیت شکنجه دادن او را در ۱۴ دقیقه و ۵۶ ثانیه داشته باشم (قبل از اینکه او را متوقف کنم)، این کار را با کمال میل انجام خواهم داد…

ماسویدال در ادامه گفت که بعضی افراد مانند بن اسکرن، اتفاقاتی که در باشگاه میافتد را برای بازارگرمی در مطبوعات بیان میکنند. در صورتی که او تمرینات روزمره در باشگاه را فقط کانند تمرین میبیند و فقط افراد پستی مانند بن اسکرن هستند که برای معروف شدن هم تیمی های خود را در مطبوعات کوچک میکنند.

ماسویدال و بن اسکرن در تاریخ ۶ جولای (۱۵ تیر) در کارت یو اف سی ۲۳۶ با یکدیگر روبرو میشوند.

مربوط به این خبر
اظهارات ماسویدال در مورد بن اسکرن: او در هتل از من فرار کرد
خورخه ماسویدال در مقابل بن اسکرن در یو اف سی‌ ۲۳۹

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.