یک مبارزه در مقابل جاستین گیچی به مک گرگور پیشنهاد شده است

conor mcgregor

اسم کانر مک گرگور که تا چندی پیش اعلام خداحافظی کرده بود، کماکان در رده بندی سبک وزنهای یو اف س در مکان سوم قرار دارد. این بدین معنیست که یو اف سی هنوز برنامه های بزرگی برای بزرگترین ستاره خود در نظر دارد.

مک گرگور به دنبال نبردی دوباره با قهرمان این وزن حبیب نورماگومدوف میباشد. در صورتی که او در قدم اول میبایست از سد یکی از مدعیان اصلی این وزن عبور کند و این کار آسانی نیست. چرا که گروه سبک وزن یو اف سی سر شار از مبارزان خطرناکی مانند تونی فرگوسن، جاستین گیچی، ال آیاکویینتا و داستین پویریه میباشد.

علی عبدالعزیز ایجنت جاستین گیچی و حبیب نورماگومدوف امروز در توییتر خطاب به مک گرگور نوشت:

هِی، مک تَپِر (کسی که برای تسلیم شدن دست میزند)، به نو پیشنهاد شده که با حاستین گیچی مبارزه کنی. جرات کن و این پیشنهاد را قبول کن. یا اینکه هنوز روحت از بابت کتک قبلی که در مقابل حبیب خوردی، پریشان است؟

جاستین به تو یک درس دیگر خواهد داد…

بنظر میرسد که سازمان یو اف سی در صدد روبرو کردن مک گرگور در مقابل گیچی، و یا تونی فرگوسن میباشد. در صورت رد کردن این پیشنهاد از سوی مک گرگور، به احتمال زیاد فرگوسن و گیچی با هم روبرو خواهند شد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.