واکنش کانر مک گرگور به رکورد جدید آدسانیا

adesanya vs mcgregor

اسرائیل آدسانیا در یو اف سی‌ ۲۳۶ و در دشوارترین مسابقه دوران ورزشی خود از سد کلوین گستلوم گذشت و قهرمان موقت میان وزن شد. هر دو فایتر متحمل ضربات زیادی از سوی همدیگر شده و در راند ۵ این آدسانیا بود که تنها چند ثانیه تا ناک اوت کردن گستلوم به زمان احتیاج داشت که زمان بازی به اتمام رسید.

پس از اتمام مسابقه، یو اف سی‌ در تویتی از آدسانیا به عنوان سومین رکورد دار زمین زدن حریفان (با ضربات – ناک دان) در طول یک مسابقه نام برد؛

آدسانیا با تعداد ۴ بار زمین زدن حریفش (ناک دان) در طول یک مسابقه، پس از فارست پتز و جرمی استیفنز که هر دو رکورد ۵ بار ناک دان را در اختیار دارند، در رده سوم قرار گرفت.

کانر مک گرگور اما در توییتی به این رکورد واکنش نشان داد و بر این باور است که او نه در هر مسابقه‌ای بلکه در فایت قهرمانی در مقابل ادی الوارز، او را ۵ بار نقش بر زمین کرد و اوست که رکورد ناک دان این مسابقات را یدک میکشد نه آدسانیا.

صبر کنید، چه؟ یو اف سی‌ چه کار کرد؟ این دومین بار است.

من برای بازگشت به مسابقات لوح یا نشانی‌ میخواهم. نشان دیجیتالی خوب است.

یو اف سی‌ عجله کنید، من اینجا هستم. و برای آن عکسی خوب بگذارید.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.