حبیب در مورد حریف بعدی خود و تاسیس باشگاه‌هایی‌ در دنیا صحبت کرد

قهرمان سبک وزن یو اف سی‌ حبیب نورماگومدوف که پس از برد در مقابل کانر مک گرگور در یو اف سی‌ ۲۲۹ و اتفاقات بعد از آن بازی با محرومیت خود تا ماه سپتامبر مواجه است، در سوال و جواب ام ۱ اپها (M-1 Apeha event) در مورد داستین پویریه گفت:

پویریه کمربند موقت را برد، موقت را. کمربند اصلی‌ در اختیار من است. تنها دلیل من برای انجام این بازی کمربند جدید است که زیباست. و رقیب هم بسیار توانمند است و نمی‌شود او را دست کم گرفت، او بسیاری از مبارزان طراز اول را شکست داده. از یو اف سی‌ خبر می‌رسد که من در مقابل پویریه بعد از حدود پنج ماه به میدان میروم. مذاکره کردن با من آسان نیست زیرا من پایبند به اصولی هستم. امیدوارم که مذاکرت به خوبی‌ پیش رود و ما در سپتامبر مسابقه‌ای داشته باشیم.

و در مورد تاسیس باشگاه‌های خود گفت:

ما در حال حاضر باشگاهی را در داغستان تاسیس کردیم و در حال تاسیس باشگاهی در مسکو هستیم. ما همچنین به روی پروژه‌ای کار می‌کنیم و درصدد تاسیس ژیم حبیب (Habib Gym) در سراسر دنیا هستیم. پروژه‌های ما در لندن، جده (عربستان)، عمان، دوبی‌ و استانبول هستند. فکر می‌کنم که تا اواخر امسال ۱۵ تا ۲۰ باشگاه در روسیه و دیگر نقاط دنیا داشته باشیم. این بیزنسیست که میخواهم در این قسمت بوجود بیاورم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.