فرَنکی اِدگار: همه میدانند که فایت قهرمانی بعدی مال من است

frankie edgar

پس از یک تلاش ناموفق برای کسب عنوان قهرمانی سبک وزن یو اف سی، بنظر میرسد که مکس هالووی در حال بازگشت به گروه پر وزن یو اف سی باشد. رئیس یو اف سی نیز پس از مسابقات یو اف سی ۲۳۶ اعلام کرد که ترجیح میدهد هالووی را از این به بعد در وزن اصلی خود ببیند (پر وزن).

در طی گفتگویی با خبرگزاری ای اس پی ان، فرنکی ادگار در مورد یک مبارزه احتمالی در مقابل مکس هالووی صحبت کرد.

فکر کنم که همه میدانند نفر بعدی من هستم… حتی مدعیانی که در انتظار رویارویی با مکس هستند میگویند – ما میدانیم که فرنکی میبایست شانس بعدی را دریافت کند، ولی….

الکساندر ولکانووسکی بزودی به دیدار آلدو میرود و در صورت برد او احتمال دارد که یو اف سی تصمیم دیگری بگیرد. ولی به غیر از ولکانووسکی هیچ شخص دیگری بجز من لایق این مبارزه نیست… من تمام زندگی ام را وقف گرفتن چنین موقعیتی کرده ام…

یک سال پیش، هنگامی که ادگار اصلی ترین مدعی گروه پر وزن یو اف سی بود، قرار شد که او در کارت یو اف سی ۲۲۲ برای عنوان قهرمانی با هالووی روبرو شود. ولی متاسفانه هالووی زخمی شد و ادگار بدون حریف ماند.

با وجود اینکه فرنکی میتوانست بر روی نیمکت بنشیند و از این کارت کناره گیری کند، او تصمیم گرفت که برای نجات دادن کارت با برایان اورتگا روبرو شود. ولی برای اولین بار در دوران حرفه ایش ناک اوت شد. با اینحال ادگار در بازی بعدی کاب سوانسون را شکست داد، و در حال حاضر تنها مدعی پر وزنیست که آخرین بازیش با برد رقم خورده است.

آخرین بار که قرار بود با مکس روبرو شوم، ریسک بزرگی کردم و تاوانش را دادم… ولی تصمیم من برای یو اف سی ارزش داشت. من میدانم که یو اف سی به افرادی که زیاد ریسک میکنند و همیشه آماده مبارزه هستند، پاداش میدهد. این همیشه طرز فکر من بوده و من آماده پاداش یو اف سی هستم.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.