هشدار مارلون مورائس به سخودو: ۸ ژوئن، تو با مشت و لگدهای من صحبت خواهی کرد

cejudo vs moraes

با وجود اینکه مارلون مورائس و هنری سخودو هر دو یک ایجنت دارند، و علی عبدالعزیز رابطه ای برادرانه با مبارزانش دارد، این دو نفر چشم دیدن یکدیگر را ندارند.

مورائس بر این باور است که سخودو فردی بسیار خودخواه، و تمامی حرفهای او در مورد نجات دادن گروه مگس وزن یو اف سی دروغ بوده است. چرا که او وزن خود را به امان خدا ول کرده، و در پی بدست آوردن عنوان قهرمانی خروس وزن یو اف سی میباشد.

در پرس کنفرانس بزرگی که هفته پیش در شهر آتلانتا برگزار شد، هنری سخودو و مارلون “مجیک” مورائس اظهارات تهدید آمیزی نسبت به یکدیگر داشتند.

سخودو – من نه تنها تو را شکست میدهم، بلکه پس از آن کمربند طلا را با خود به خانه میبرم (برزیل) و با هموطنان عزیزم این را جشن میگیرم…

مورائس – من تو را ساکت میکنم… تو پس از مبارزه با من دیگر از کمربند و مدال طلایت در المپیک صحبت نخواهی کرد… در تاریخ ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) تو را ناک اوت میکنم…

سخودو – تو هیچ کسی را ناک اوت نمیکنی… همانطور که گفتم: دیمیتریوس جانسن روی شانه چپم، تی. جی. دیلاشا روی شانه راستم و مارلون مورائس را دور کمرم میبندم (سخودو، جانسن و دیلاشا را در ۲ بازی آخرش شکست داد)…

مورائس – حالا میبینیم… ۸ ژوئن، ۸ ژوئن تو با مشت و لگدهای من صحبت میکنی…

مورائس و سخودو در تاریخ ۸ ژوئن (۱۸ خرداد)، در یو اف سی ۲۳۸ برای عنوان قهرمانی خروس وزن یو افسی، در مقابل هم قرار میگیرند.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.