رابرت ویتیکر: قول میدهم مبارزه ام با آدسانیا کوتاه مدت و شیرین باشد

robert whittaker

مبارزه کلوین گستلوم در مقابل اسرائیل آدسانیا که هفته پیش برگزار شد، بدون شک یکی از گزینه های بهترین مبارزه سال ۲۰۱۹ خواهد بود. پس از یک جنگ ۲۵ دقیقه ای، آدسانیا موفق شد عنوان موقت میان وزن یو اف سی را کسب کند.

قهرمان میان وزن یو اف سی در گفتگویی با رادیو سابمیشن، از آدسانیا تمجید کرد و در مورد بازی احتمالی آنها در کشور استرالیا اظهاراتی داشت.

ویتیکر – به عقیده من مبارزه آدسانیا در مقابل گستلوم چیزی را نشان داد که من همیشه گفته ام: او (آدسانیا) خیلی خوب است، ولی نه به اندازه ای که تصور میکند. او اصلا دوست ندارد در مسابقاتش عقب نشینی کند و ضربه بخورد.

میدانم که او از اظهارات من خوش آیند نخواهد شد (خنده)، ولی او به قدری که فکر میکند خوب نیست. او در مقابل گستلوم ضربات زیادی خورد، و اگر گستلوک موفق به این کار شد، مطمئن باشید مه من هم میتوانم به او ضربه بزنم و او را زخمی کنم…

رادیو سابمیشن از ویتیکر پرسید – تو در ۲ بازی قبلی خود با رومرو ۲ جنگ ۲۵ دقیقه ای داشتی. مبارزه آدسانیا و گستلوم نیز یک نبرد ۵ رانده بود. آیا فکر میکنی که مبارزه ات در مقابل آدسانیا تبدیل به یک جنگ طولانی دیگر خواهد شد؟

ویتیکر – خیر، این مبارزه جنگ طولانی مدتی نخواهد شد… من قول میدهم که این دیدار کوتاه مدت و شیرین باشد…

پیش بینی میشود که دیدار رابرت ویتیکر و اسرائیل آدسانیا در ماه سپتامبر (شهریور) در کشور استرالیا برگزار شود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.