یو اف سی سن پترزبورگ: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

oleinik vs overeem

یو اف سی برای دومین بار به کشور روسیه سفر کرده و امشب میهمان شهر سن پترزبورگ میباشد. یک مبارزه سنگین بین ۲ نفر از بهترین سنگین وزن های یو اف سی در صدر این کارت، در انتظار هواداران خواهد بود.

الیستیر اووریم قهرمان سابق استرایک فورس و پراید، یکی از باتجربه ترین مبارزان حال حاضر یو اف سی میباشد (۴۴ برد و ۱۷ باخت). پس از شکست خوردن در مقابل استیپه میوچیچ و از دست دادن شانس قهرمانی، اووریم دوباره با ۲ برد پیاپی به جمع مدعیان سنگین وزن پیوست. با اینحال هنگامی که او با فرانسیس انگانو روبرو شد، به شکل فجیعی ناک اوت شد و بنظر میرسید که اوج دوران “ریم” به پایان رسیده است.

پس از دو شکست پیاپی اووریم باشگاه خود را عوض کرد و در آخرین بازی خود از صدر پاولویچ عبور کرد. الیستیر قبل از بازنشستگی قصد دارد عنوان قهرمانی سنگین وزن یو اف سی را به کارنامه خوبش اضافه کند. ولی پیش از این در مقابل حریف سرسختی به نام الکسی اولینیک قرار میگیرد.

اولینیک نیز مانند اووریم از تجربه بالایی برخوردار است (۵۷ برد و ۱۱ باخت). کمتر مبارزانی هستند که ۶۸ مبارزه در کارنامه خود داشته باشند. الکسی یک گرپلر قهار است و ۴۵ عدد از بردهای او از طریق سلبمیشن رقم خورده است. او با وجود ۴۱ سالگی، رفته رفته به یکی از مدعیان سنگین وزن یو اف سی تبدیل شده و با شکست دادن اوریم میتواند فاصله اش را با یک فایت قهرمانی نزدیک تر کند.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av UFC Europe (@ufceurope)

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av UFC Europe (@ufceurope)


اسلام ماخاچف دوست نزدیک حبیب نورماگومدوف، در قسمت کو مین (مبارزه یکی مانده به آخر) با آرمان ساروکیان روبرو میشود. و خواهر والنتینا شوچنکو نیز دومین بازی خود را در یو اف سی برگزار میکند، و حریف او راکسن مظفری خواهد بود.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av UFC Europe (@ufceurope)

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av UFC Europe (@ufceurope)

کارت اصلی: شنبه ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت ایران. ساعت ۱۹:۰۰ به وقت اروپا

Alistair Overeem vs. Alexei Oleinik
Islam Makhachev vs. Arman Tsarukyan
Sergei Pavlovich vs. Marcelo Holm
Ivan Shtyrkov vs. Devin Clark
Roxanne Modafferi vs. Antonina Shevchenko
Krzysztof Jotko vs. Alen Amedovski

کارت مقدماتی: شنبه ساعت ۱۸:۴۵ به وقت ایران. ساعت ۱۶:۱۵ به وقت اروپا

Movsar Evloev vs. Seung Woo Choi
Sultan Allev vs. Keita Nakamura
Alexander Yakovlev vs. Alex da Silva Coelho
Marcin Tybura vs. Shamil Abdurakhimov
Gadzhimurad Antigulov vs. Michal Oleksiejczuk
Magmoed Mustafaev vs. Rafael Fiziev

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.