تونی فرگوسن و علی عبدالعزیز در مجادله

tony ferguson

ایجنت جنجالی حبیب نورماگومدوف، اخیرا در شبکه های اجتماعی با تونی فرگوسن وارد مجادله شد. علی عبدالعزیز نماینده بیش از ۱۰۰ فایتر از جمله حبیب نورماگومدوف، کامارو عثمان، هنری سخودو، کلوین گستلوم و جاستین گیچی میباشد، و اینطور که بنظر میرسد او در صدد تدارک دیدن نبردی بین جاستین گیچی و تونی فرگوسن است.

تونی فرگوسن با توجه به مشکلات شخصی اخیر، بنظر میرسد که مجددا آماده مبارزه کردن باشد، و جاستین گیچی نیز برای روبرو شدن با یکی از ۵ بهترین های سبک وزن یو اف سی، به سختی در تلاش است.

عبدالعزیز – تونی، چرا با احساسات من بازی میکنی؟ تو اول من را بلاک میکنی و سپس آن بلاک میکنی. تصمیمت را بگیر. خوشحالم که میبینم حالت بهتر شده… حواست باشه که جاستین گیچی به حساب تو خواهد رسید…. در هر صورت دل و جرات تو از مک تَپِر (منظور مک گرگور، تسلیم شدن با ضربه دست) بیشتر است….

فرگوسن – به فایترت (حبیب) بگو که من را در اینستاگرم “آن بلاک” کند، و همچنین دل و جراتش را بیشتر کند… من قهرمان واقعی هستم… به حبیب کله کلفت بگو که یک کتک شاهانه برایش دارم…

مربوط به این خبر
تونی فرگوسن آماده بازگشت به مبارزه
پس از حوادث اخیر تونی فرگوسن از پشتیبانی هواداران تشکر کرد
جواب تند تونی فرگوسن به حبیب و کانر پس از احساس همدردی آنها
انتقاد جاستین گِیچی از یو اف سی در مورد بلاتکلیفی وضعیت گروه

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.